LED лампа, 15W, E27, 230V, 6400K, A65, дълъг живот - 25 000 ч, 2 години гаранция
VIVALUX LED ЛАМПА LARGO LED 15W 1550LM E27 6400K
1.68€ / 3.29 лв.
- Наличност: В наличност
- Модел: LARGO LED
- SKU: VIV004114
| Характеристики осветителни тела | |
| Марка | VIVALUX |
| Код | VIV004114 |
| Цвят/Покритие | БЯЛ |
| Материал | PVC |
| Мощност W | 15W |
| Цветна температура /Келвин/ | 6400K |
| Стил | СЪВРЕМЕНЕН/СТАНДАРТЕН |
| Напрежение | 220V/240V |