"Източник на светлина: LED, 38W, 3434lm, 4000K, CRI98, ~230V, 50Hz, IP20, клас на защита I
Светлинният източник е включен.
Размери: 120/8/150 см
Материал: алуминий
Цвят: розов"
Производител: SOLLUX POLAND доставка 7-10 работни дни
Доставчик: nikomlight.com
SOLLUX LED ПЕНДЕЛ FARGE РОЗОВ 4000K TH.300
441.69€ / 863.87 лв.
- Наличност: В наличност
- Модел: FARGE
- Размери: 1,500.00cm x 80.00cm x 1,200.00cm
- SKU: 300
| Характеристики осветителни тела | |
| Марка | SOLLUX POLAND доставка 7-10 раб. дни |
| Код | TH.300 |
| Цвят/Покритие | РОЗОВ |
| Материал | МЕТАЛ, АЛУМИНИЙ |
| Вид светлоизточник | LED ВГРАДЕН |
| Мощност W | 38W |
| Цветна температура /Келвин/ | 4000K |
| Място на монтаж | ТАВАН |
| Екстри | РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНА |
| Приложение | ОФИС |
| Стил | СЪВРЕМЕНЕН/СТАНДАРТЕН |
| Влагозащитеност | ДО IP20/21 |
| Напрежение | 220V/240V |