LED ПЛАФОНИЕРА FLOWER 97W 9000LM LED MD2187-55
Моделът предлага възможност за регулиране на светлината, цветна температура и яркост. С няколко режима на IR дистанционното се осигурява комфорт и персонализация според нуждите на потребителя. Подходящ е за различни помещения като спални, всекидневн или офиси, благодарение на изчистения си дизайн и лесно управление.
Размери: D54/9CM
Вносител: Nikomlight.com
NIKOM LED ПЛАФОНИЕРА FLOWER 97W 9000LM LED MD2187-55
103.91€ / 203.23 лв.
- Наличност: В наличност
- Модел: LED FLOWER
- Размери: 54.00cm x 54.00cm x 9.00cm
- SKU: MD2187-55
| Характеристики осветителни тела | |
| Марка | NIKOM |
| Код | MD2187-55 |
| Цвят/Покритие | БЯЛ |
| Материал | METAL, PVC |
| Вид светлоизточник | LED |
| Брой лампи | LED |
| Мощност W | 97W |
| Цветна температура /Келвин/ | 2000K-4000K-6400K |
| Форма | НЕПРАВИЛНА ОВАЛНА |
| Място на монтаж | ТАВАН |
| Екстри | С IR ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ |
| Приложение | ВСЕКИДНЕВНА, КУХНЯ, ХОЛ,СПАЛНЯ |
| Стил | ДИЗАЙНЕРСКИ/МОДЕРЕН |
| Влагозащитеност | IP20/21 |
| Напрежение | 220V |
| Лумени Lm | 9000 LM |