Серия TREND LED
Мощност(W) 10W
Светлинен поток (lm) 800lm
Цветна температура (K) 4000K (неутрална светлина)
Напрежение (V) 230V
Ъгъл на светлинния сноп (°) 120°
Степен на защита IP65
Размери (mm) 110x90x25mm
Живот на осветителя (h) 25000h
Цвят на корпуса бял
Светлинен източник LED
Димиране не се димира
Гаранция 24 месеца гаранция
Материал алуминий
Температура на околната среда -20÷+35°C
LED прожектор 10W, 800 lm, 230V, 4000K, бяло, IP65. Ултра компактните и с прекрасен дизайн LED прожектори TREND LED са изключително икономични и могат да се използват за осветяване както в закрити помещения, така и на открито, при условия на повишено ниво на влажност и запрашеност (степен на защита IP65).
VIVALUX LED ПРОЖЕКТОР TREND LED 10W БЯЛ 4000K VIV003604
3.21€ / 6.28 лв.
- Наличност: В наличност
- Модел: TREND LED
- Размери: 11.00cm x 9.00cm x 2.50cm
- SKU: VIV003604
| Характеристики външно/градинско осветление | |
| Марка | VIVALUX |
| Код | VIV003604 TREND LED 10W/W 4000K |
| Цвят/Покритие | БЯЛ |
| Материал | АЛУМИНИЙ |
| Цветна температура /Келвин/ | 4000K |
| Брой лампи | 1 |
| Мощност W | TO 10W |
| Място на монтаж | СТЕНА ОТКРИТ МОНТАЖ |
| Приложение | ГРАДИНА |
| Стил | СЪВРЕМЕНЕН/СТАНДАРТЕН |
| Влагозащитеност | ДО IP65 |
| Напрежение | ДО 220V/240V |