LED прожектор 30W, 2400 lm, 230V, 4000K, черен, IP65. Ултра компактните и с прекрасен дизайн LED прожектори TREND LED 10W/20W/30W/50W са изключително икономични и могат да се използват за осветяване както в закрити помещения, така и на открито, при условия на повишено ниво на влажност и запрашеност (степен на защита IP65).
Производител: VIVALUX
Доставчик: nikomlight.com
VIVALUX LED ПРОЖЕКТОР TREND LED 30W ЧЕРЕН 4000K VIV003607
7.61€ / 14.88 лв.
- Наличност: В наличност
- Модел: TREND LED
- Размери: 14.80cm x 12.00cm x 2.80cm
- SKU: VIV003607
| Характеристики външно/градинско осветление | |
| Марка | VIVALUX |
| Код | VIV003607 TREND LED 30W/B 4000K |
| Цвят/Покритие | ЧЕРЕН |
| Материал | АЛУМИНИЙ |
| Цветна температура /Келвин/ | 4000K |
| Мощност W | TO 30W |
| Място на монтаж | СТЕНА ОТКРИТ МОНТАЖ |
| Приложение | ГРАДИНА |
| Стил | СЪВРЕМЕНЕН/СТАНДАРТЕН |
| Влагозащитеност | ДО IP65 |
| Напрежение | ДО 220V/240V |