LED прожектор 150W, 110 lm/W, 230V, 6400K, черен, IP65. Серията прожектори VIGOR LED са с висока енергоефективност 110 lm/W, 30 000 часа полезен живот, висок светлинен поток и степен на влаго и прахозащита IP65.
Производител: VIVALUX
Доставчик: nikomlight.com
VIVALUX LED ПРОЖЕКТОР VIGOR LED SMD 150W ЧЕРЕН 6400K IP65 VIV004036
33.17€ / 64.87 лв.
- Наличност: В наличност
- Модел: VIGOR LED SMD
- Размери: 33.00cm x 23.00cm x 3.40cm
- SKU: VIV004036
| Характеристики външно/градинско осветление | |
| Марка | VIVALUX |
| Код | VIV004036 VIGOR LED SMD 150W/B |
| Цвят/Покритие | ЧЕРЕН |
| Материал | АЛУМИНИЙ |
| Цветна температура /Келвин/ | 6400K |
| Мощност W | TO 150W |
| Място на монтаж | СТЕНА ОТКРИТ МОНТАЖ |
| Приложение | ГРАДИНА |
| Стил | СЪВРЕМЕНЕН/СТАНДАРТЕН |
| Влагозащитеност | ДО IP65 |
| Напрежение | ДО 220V/240V |