Със своята ъглова форма, заоблени ъгли и дълъг живот, външната плафониера Hamburg ще бъде любима на мнозина. Независимо дали е поставена на терасата или на външната стена на къщата, антрацитно-бялата, модерна лампа ще бъде семпъл, но чудесен избор. В случая на Хамбург металното осветително тяло е допълнено от пластмасов абажур, а вграденият LED източник на светлина излъчва естествена бяла светлина. Светлинният източник е с мощност 12 W, светлинен поток 900 лумена и цветна температура 4000 K. Лампата Hamburg осигурява желаната осветеност в продължение на много години, тъй като животът на нейния светлинен източник е не по-малко от 30 000 часа. Лампата е с размери 285 х 285 мм и разстояние от стената 70 мм. Неговата защита IP44 гарантира, че е защитен срещу проникване на предмети с максимален диаметър 1 мм, както и срещу пръски вода от всяка посока. Външната таванна или стенна лампа Hamburg се предлага с 5 години гаранция.
Производител: Rabalux Унгария - доставка 7 работни дни
Доставчик: nikomlight.com
- Наличност: В наличност
- Модел: HAMBURG
- Размери: 28.00cm x 0.00cm x 0.00cm
- SKU: 8850
| Характеристики външно/градинско осветление | |
| Марка | RABALUX |
| Код | 8850 |
| Цвят/Покритие | АНТРАЦИТ, БЯЛ |
| Материал | МЕТАЛ, PVC |
| Вид светлоизточник | КРУШКА ПО ИЗБОР |
| Цветна температура /Келвин/ | 4000K |
| Мощност W | 1X12W |
| Място на монтаж | ТАВАН, СТЕНА |
| Приложение | ФАСАДА |
| Стил | СЪВРЕМЕНЕН/СТАНДАРТЕН |
| Влагозащитеност | IP44 |
| Напрежение | 220V/240V |