Външната таванна лампа Tartu, представяща минималистичния стил, ще бъде чудесен избор за осветление на вътрешни дворове. Кръглото, матово бяло алуминиево тяло е допълнено от пластмасов абажур и има вграден LED източник на светлина. Умната крушка е с мощност 18W, светлинен поток 1800 лумена, като цветовата й температура може да се избира с помощта на вграден плъзгач в горната част на лампата: 2800, 4000 или 6000K. Това означава, че Tartu може да осветява със студена, естествена или топла бяла светлина. Продължителността на живота на светлинния източник е 20 000 часа. Tartu има рейтинг IP44, т.е. защитен е срещу проникване на предмети с максимален диаметър от 1 mm, както и срещу пръски вода от всяка посока. Диаметърът на външното осветление е 175 мм, разстояние от тавана 40 мм. Външната таванна лампа Tartu се предлага с 5 години гаранция.
Производител: Рабалух Унгария - доствка 7 работни дни
Доставчик: nikomlight.com
- Наличност: В наличност
- Модел: TARTU
- Размери: 17.50cm x 17.50cm x 0.00cm
- SKU: 7893
| Характеристики външно/градинско осветление | |
| Марка | RABALUX |
| Код | 7893 |
| Цвят/Покритие | БЯЛ |
| Материал | PVC |
| Вид светлоизточник | LED ВГРАДЕН |
| Цветна температура /Келвин/ | 2800/4000/6000K |
| Мощност W | 1X18W |
| Форма | КРЪГ/ОВАЛ |
| Място на монтаж | ТАВАН |
| Приложение | ФАСАДА |
| Стил | СЪВРЕМЕНЕН/СТАНДАРТЕН |
| Влагозащитеност | IP44 |
| Напрежение | 220V/240V |