Livrare 7 zile
Lustra modernă, pătrată Almond, este o alegere excelentă pentru camera de zi, dormitor sau birou. Corpul de iluminat de culoare fagului are un efect de lemn și este completat de un abajur alb din plastic. Acest model mare creează un efect de fereastră prin care lumina naturală se revarsă în interior. Lampa de panou Almond conține o sursă de iluminat LED integrată, cu puterea de 40 W, un flux luminos de 4.200 lumeni și o durată de viață de 30.000! Sursa de iluminat integrată are o temperatură de culoare de 4.000 K, radiind astfel o lumină albă, naturală. Dimensiunile lustrei Almond sunt 595x595 mm, lungimea fiind de numai 50 mm. Pentru acest model, oferim o garanție de 5 ani.
Productaor: RABALUX HUNGAY - livrare 7 zile
Livrare: nikomlight.com
RABALUX LED PANOU ALMOND LED 40W 4200LM 4000K
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
101,24€ / 198,01 лв.
113,92€ / 222,81 лв.
- Stock: În stoc
- Model: ALMOND
- Dimensiuni: 595.00 x 595.00 x 5.00
- SKU: 6908
| Caracteristicile luminare | |
| Marca | RABALUX - LIVRARE 7 ZILE |
| Cod | 6908 |
| Culoare | LEMN, ALB |
| Tip de material | ALUMIN, PVC |
| Tipul sursei de lumină | LED INCORPORAT |
| Putere | TO 40W |
| Цветна температура /Келвин/ | 4000K |
| Formă | PATRAT |
| Loc de montare | TAVAN |
| Stil | MODERN/STANDARD |
| PROTECȚIA UMIDITĂȚI | TO IP20 |
| Tensiune | 220V/240V |