Модерният квадратен плафон Almond ще бъде отличен избор за всекидневна, спалня или кабинет. Алуминиевата арматура в цвят бук с дървен ефект е допълнена от бял пластмасов абажур. Когато се монтира, този модел създава ефект на прозорец, през който влиза естествена светлина отвън. Панелната LED лампа Almond съдържа вграден източник на светлина с мощност 12W, светлинен поток от 1260 лумена и изключителна продължителност на живот от 30 000 часа! Вграденият източник на светлина има цветова температура от 4000K и съответно излъчва естествена бяла светлина. Размерите на плафон Almond са 295x295 мм, разстоянието от тавана е само 50 мм. Ние предлагаме 5 години гаранция за този модел.
Производител: Rabalux Hungary - доставка 7 работни дни
Доставчик: nikomlight.com
- Наличност: В наличност
- Модел: ALMOND
- Размери: 295.00mm x 295.00mm x 5.00mm
- SKU: 6907
| Характеристики осветителни тела | |
| Марка | RABALUX - ДОСТАВКА 7 РАБОТНИ ДНИ |
| Код | 6907 |
| Цвят/Покритие | СВЕТЪЛ БУК, БЯЛ |
| Материал | АЛУМИНИЙ, PVC |
| Мощност W | 12W, 1260LM |
| Цветна температура /Келвин/ | 4000K |
| Форма | КВАДРАТ |
| Място на монтаж | ТАВАН |
| Стил | СЪВРЕМЕНЕН/СТАНДАРТЕН |
| Влагозащитеност | ДО IP20 |
| Напрежение | 220V/240V |